Ikke logget ind
Amt Oversigt / København / København (Staden) / Amagerbro Kvarter / Skoler / Amagerbro skole
Amagerbro skole
  KildenavnFra årTil årOpslagIndtastede navneKomplet indtastet
Elevprotokol Piger 1902-1929190219294021990100,00%
Elevprotokol Piger 1902-192919021929402109757,96%
Elevprotokol Piger 1902-19291902192940225312,94%
Elevprotokol Drenge 1910-1928191019284022819,70%
Elevprotokol Drenge 1910-192819101928403873,97%
Elevprotokol Drenge 1910-19281910192849835924,30%
Slægtsforskning i Amagerbro Kvarter, København (Staden), København? Her er dit link til fortiden. Kirkebøger, folketællinger, lægdsruller, søge maskine, familie lister og gadekort over Amagerbro Kvarter, København (Staden), København - Danish Family Search har det hele slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske sogne, sogne oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Amagerbro Kvarter, København (Staden), København, Amagerbro Kvarter genealogi, Amagerbro Kvarter søgning, Amagerbro Kvarter genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records