Ikke logget ind
Amt Oversigt / København / København (Staden) / Udenbys Klædebo Kvarter / Skoler / Ryesgades skole
Ryesgades skole
  KildenavnFra årTil årOpslagIndtastede navneKomplet indtastet
Elevprotokoller m.reg. (Indskrivningsprot.) 1881-191518811915806580,62%
Elevprotokoller m.reg. (Indskrivningsprot.) 1881-19151881191580600,00%
Elevprotokoller m.reg. (Indskrivningsprot.) 1890-191418901914428890,93%
Elevprotokoller m.reg. (Indskrivningsprot.) 1890-191418901914430110,93%
Elevprotokoller m.reg. (Indskrivningsprot.) 1915-19241915192416600,00%
Elevprotokoller m.reg. (Indskrivningsprot.) 1915-1924191519241561006,41%
Slægtsforskning i Udenbys Klædebo Kvarter, København (Staden), København? Her er dit link til fortiden. Kirkebøger, folketællinger, lægdsruller, søge maskine, familie lister og gadekort over Udenbys Klædebo Kvarter, København (Staden), København - Danish Family Search har det hele slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske sogne, sogne oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Udenbys Klædebo Kvarter, København (Staden), København, Udenbys Klædebo Kvarter genealogi, Udenbys Klædebo Kvarter søgning, Udenbys Klædebo Kvarter genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records