Ikke logget ind
Amt Oversigt / Odense / Vends / Kirkebøger
Kirkebøger i Vends Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Asperup5706.75647833,28%
Balslev3503.5334452,01%
Brenderup6208.10152181,31%
Ejby4504.4101322,10%
Fjelsted6706.8513711,26%
Føns3803.491293612,59%
Gamborg2903.005181041,61%
Gelsted5606.66751421,57%
Harndrup4303.2611102,08%
Husby4404.1042281,21%
Indslev4305.2303831,44%
Kavslunde4005.08221071,61%
Middelfart91016.403383.5393,21%
Middelfart Mosaiske Menighed1014000,00%
Nørre Åby5205.990121441,72%
Roerslev2901.953251.7086,86%
Rørup4403.302202733,14%
Strib-Røjleskov1101.41012295,67%
Udby3402.8373301,61%
Vejlby5907.76952431,35%
Ørslev2602.5131561,90%
Slægtsforskning i Vends, Odense? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Vends, Odense - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Vends, Odense, Vends genealogi, Vends søgning, Vends genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records