Ikke logget ind
Amt Oversigt / Ålborg / Hellum / Kirkebøger
Kirkebøger i Hellum Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Blenstrup2412.946373823,02%
Bælum2002.994156744,98%
Fræer2001.9126752,88%
Gerding2302.3165721,12%
Komdrup1401.4565792.84724,93%
Lyngby2103.26532213,12%
Nørre Kongerslev1601.70722223,98%
Siem1001.1342983,09%
Skibsted1711.746373014,15%
Skørping32174.4588.98244.33755,25%
Solbjerg1502.1831088.28363,44%
Store Brøndum1401.36721543,44%
Sønder Kongerslev1912.731985204,43%
Torup1501.1152382,51%
Slægtsforskning i Hellum, Ålborg? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Hellum, Ålborg - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Hellum, Ålborg, Hellum genealogi, Hellum søgning, Hellum genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records