Ikke logget ind
Amt Oversigt / Odense / Bjerge / Kirkebøger
Kirkebøger i Bjerge Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Agedrup4304.00111.55512,62%
Birkende5204.861222443,20%
Dalby3903.93046516,91%
Drigstrup4404.08771473,29%
Kerteminde76012.35982612.27931,34%
Kerteminde Mosaiske Menighedt1036000,00%
Kølstrup5007.114187.4139,36%
Marslev3503.66271021,65%
Mesinge5707.39533253,37%
Munkebo4205.68852734,14%
Revninge4904.23831883,24%
Rynkeby6006.070111391,91%
Stubberup3103.864589998,29%
Viby4104.35982812,53%
Slægtsforskning i Bjerge, Odense? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Bjerge, Odense - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Bjerge, Odense, Bjerge genealogi, Bjerge søgning, Bjerge genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records