Ikke logget ind
Amt Oversigt / Hjørring / Vennebjerg / Kirkebøger
Kirkebøger i Vennebjerg Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Asdal2103.102237.54161,98%
Astrup2603.819709.31051,11%
Bjergby2603.546168.53958,77%
Harritslev2802.56304.49856,99%
Hjørring91020.6032782.50375,05%
Horne3604.847713.85154,56%
Jelstrup1502.59018.02483,48%
Mygdal2102.75739.39870,44%
Mårup2502.63537.73784,52%
Rubjerg1501.574196.73696,85%
Sankt Hans2503.6661313.16264,88%
Sankt Olai2102.88089.98271,14%
Sindal3305.1154816.92063,77%
Skallerup2413.35665010.75964,75%
Tornby2703.821110.39575,45%
Uggerby1602.13725.46566,69%
Ugilt2204.2012417.99584,87%
Vennebjerg2402.918168.70666,91%
Vidstrup1601.42143.87560,60%
Slægtsforskning i Vennebjerg, Hjørring? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Vennebjerg, Hjørring - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Vennebjerg, Hjørring, Vennebjerg genealogi, Vennebjerg søgning, Vennebjerg genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records