Ikke logget ind
Amt Oversigt / Haderslev / Haderslev / Kirkebøger
Kirkebøger i Haderslev Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Gammel Haderslev59015.9861410.1638,05%
Grarup2904.39111191,41%
Haderslev Købstad117034.6873160,02%
Haderslev Vor Frue65027.314231.5194,51%
Halk2704.64971020,49%
Hoptrup5109.2052375100,57%
Moltrup2303.3283920,74%
Sønder Starup1601.4770872,44%
Vilstrup3207.14852710,78%
Vonsbæk2103.4373560,91%
Øsby56012.061131950,33%
Åstrup4409.2546613.2737,10%
Slægtsforskning i Haderslev, Haderslev? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Haderslev, Haderslev - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Haderslev, Haderslev, Haderslev genealogi, Haderslev søgning, Haderslev genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records