Ikke logget ind
Amt Oversigt / Viborg / Hids / Kirkebøger
Kirkebøger i Hids Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Balle3303.967189.30550,15%
Engesvang1302.01861293,37%
Funder2804.241256.39449,77%
Gødvad2502.239284.23155,13%
Kragelund3306.0382633.52412,73%
Lemming2803.27961.54913,82%
Sejling2302.359281.46913,07%
Serup2202.1048241,05%
Sinding2001.6982975110,66%
Svostrup2303.955294.47527,02%
Slægtsforskning i Hids, Viborg? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Hids, Viborg - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Hids, Viborg, Hids genealogi, Hids søgning, Hids genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records