Ikke logget ind
Amt Oversigt / Viborg / Harre / Kirkebøger
Kirkebøger i Harre Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Durup1702.36651.42125,13%
Fur3405.26811.3058,49%
Glyngøre4066351.03149,62%
Harre1902.474183418,03%
Hjerk2402.315194718,98%
Nautrup1502.39541.51722,26%
Roslev2302.690411.92723,38%
Rybjerg1301.55511.01719,42%
Sæby110812255124,39%
Tøndering1001.105068322,04%
Vile1201.058054022,58%
Åsted2903.123181.51911,55%
Slægtsforskning i Harre, Viborg? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Harre, Viborg - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Harre, Viborg, Harre genealogi, Harre søgning, Harre genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records