Ikke logget ind
Amt Oversigt / Thisted / Hundborg / Kirkebøger
Kirkebøger i Hundborg Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Hundborg3804.8682338.12249,76%
Jannerup1301.650122.00433,36%
Kallerup2111.4441.1924.11735,85%
Nørhå2502.883414.59545,63%
Sjørring2503.91147.29840,39%
Skinnerup1521.5359957.39144,44%
Skjoldborg2313.2291544.80338,64%
Thisted73017.2624444.20460,76%
Thisted Landsogn701.36113.71064,93%
Tilsted1702.031142.66845,76%
Torsted13095101.79847,38%
Torup100343000,00%
Vang1802.114264.25441,29%
Vorupør601.03703.57481,49%
Slægtsforskning i Hundborg, Thisted? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Hundborg, Thisted - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Hundborg, Thisted, Hundborg genealogi, Hundborg søgning, Hundborg genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records