Ikke logget ind
Amt Oversigt / Svendborg / Langelands Sønder / Kirkebøger
Kirkebøger i Langelands Sønder Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Fodslette3603.9162441,16%
Fuglsbølle3012.72311802,76%
Humble71011.62594612,18%
Lindelse6809.92345260,71%
Longelse3604.7653821,46%
Magleby72510.9503.83718.71611,63%
Tryggelev5204.7082961,10%
Slægtsforskning i Langelands Sønder, Svendborg? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Langelands Sønder, Svendborg - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Langelands Sønder, Svendborg, Langelands Sønder genealogi, Langelands Sønder søgning, Langelands Sønder genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records