Ikke logget ind
Amt Oversigt / Sorø / Vester Flakkebjerg / Kirkebøger
Kirkebøger i Vester Flakkebjerg Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Agersø2002.5621384811,80%
Eggeslevmagle3005.38941.2968,14%
Flakkebjerg1601.97951.01916,03%
Fårdrup1902.343111681,81%
Gimlinge1302.4031611,82%
Holsteinborg2303.673104202,04%
Hyllested2103.515194552,61%
Høve1601.8602461,84%
Hårslev2102.88231031,89%
Kirkerup2102.52810901,92%
Magleby2004.2131918.66647,77%
Omø130835037515,69%
Skælskør3106.521121.97610,06%
Skælskør købstad30527000,00%
Skørpinge1811.922302.1662,79%
Sønder Bjerge1602.136161.6159,92%
Sørbymagle2724.7167.95522.73825,00%
Ting Jellinge1501.1820872,46%
Tjæreby3125.8281.0418.34821,78%
Venslev1601.809181392,61%
Ørslev1602.31163.46642,08%
Slægtsforskning i Vester Flakkebjerg, Sorø? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Vester Flakkebjerg, Sorø - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Vester Flakkebjerg, Sorø, Vester Flakkebjerg genealogi, Vester Flakkebjerg søgning, Vester Flakkebjerg genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records