Ikke logget ind
Amt Oversigt / Skanderborg / Voer / Kirkebøger
Kirkebøger i Voer Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Gangsted1802.3502851,40%
Hansted2803.51254776,99%
Hylke1803.340332.46014,81%
Kattrup2503.65122272,18%
Lundum2101.92323185,89%
Nebel2002.08341.7846,55%
Ousted1713.079764882,75%
Søvind2503.54263.14910,15%
Tolstrup2602.70275165,87%
Tåning1301.344132484,09%
Vedslet1502.612121501,23%
Vær2602.99421021,34%
Yding1401.89647018,53%
Ørridslev2602.97521862,08%
Østbirk4205.016175323,49%
Slægtsforskning i Voer, Skanderborg? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Voer, Skanderborg - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Voer, Skanderborg, Voer genealogi, Voer søgning, Voer genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records