Ikke logget ind
Amt Oversigt / Ålborg / Kær / Kirkebøger
Kirkebøger i Kær Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Ajstrup4106.681191.3467,36%
Biersted3374.11910.47043.60638,07%
Hals4206.600192.94811,51%
Hals Baptistmenighed1021000,00%
Hammer3505.38151411,61%
Horsens2403.57371.07311,86%
Hvorup3504.71741243,59%
Lindholm1503.0661015383,26%
Nørresundby120017.814172.0422,81%
Nørresundby Sogn Baptistmenighed1132101461100,00%
Sulsted2504.82966.55134,00%
Ulsted2504.484104063,58%
Vadum3216.0821571.2472,87%
Vester Hassing3506.08311882,28%
Øster Hassing2905.10545434,55%
Åby3076.75310.13946.07331,51%
Ålborg "Bethel" Baptistmenighed1065000,00%
Ålborg "Karmel" Baptistmenighed1040000,00%
Ålborg Frue Landsogn20173029,25%
Slægtsforskning i Kær, Ålborg? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Kær, Ålborg - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Kær, Ålborg, Kær genealogi, Kær søgning, Kær genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records