Ikke logget ind
Amt Oversigt / Randers / Onsild / Kirkebøger
Kirkebøger i Onsild Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Falslev3604.4524450,77%
Hem3103.2311130,54%
Hobro53010.507273440,88%
Hvornum2803.993080,25%
Mariager Købstad56012.92851110,57%
Mariager landsogn1001.143905811,57%
Mosaisk Trossamfund I Hobro1018005,56%
Nørre Onsild2202.3310131,24%
Sem1401.754070,59%
Skellerup1702.0290230,70%
Snæbum1401.1350400,48%
Svenstrup1902.398081,61%
Sønder Onsild2503.29612730,57%
Slægtsforskning i Onsild, Randers? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Onsild, Randers - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Onsild, Randers, Onsild genealogi, Onsild søgning, Onsild genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records