Ikke logget ind
Amt Oversigt / Odense / Skovby / Kirkebøger
Kirkebøger i Skovby Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Bogense131013.734161.5953,70%
Bogense Mosaiske Menighed108000,00%
Ejlby3703.0571390,50%
Guldbjerg3603.6881443,56%
Hårslev116013.56535962,04%
Melby2302.1798650,94%
Nørre Sandager4504.3281512,46%
Ore3803.44253.0887,69%
Skovby8428.5837.78733.61683,16%
Særslev6507.74051191,59%
Søndersø5206.187357385,50%
Veflinge6148.5601.23516.64343,39%
Vigerslev83113.2781.38914.34324,91%
Slægtsforskning i Skovby, Odense? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Skovby, Odense - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Skovby, Odense, Skovby genealogi, Skovby søgning, Skovby genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records