Ikke logget ind
Amt Oversigt / Odense / Lunde / Kirkebøger
Kirkebøger i Lunde Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Allesø4203.4181600,80%
Hjadstrup7505.24571833,18%
Lumby78011.099206.62126,58%
Lunde4904.65589196,69%
Norup5846.7772.1087.99810,94%
Otterup6906.843131472,98%
Skeby4705.063485022,69%
Østrup5504.157311.90310,80%
Slægtsforskning i Lunde, Odense? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Lunde, Odense - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Lunde, Odense, Lunde genealogi, Lunde søgning, Lunde genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records