Ikke logget ind
Amt Oversigt / Odense / Åsum / Kirkebøger
Kirkebøger i Åsum Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Allerup3803.86651.06418,64%
Davinde3603.59861021,96%
Fraugde72011.4471027790,93%
Højby4203.24227713,46%
Nørre Lyndelse5306.962596032,59%
Nørre Søby3604.042191271,36%
Rolfsted5605.7191331,37%
Rønninge53124.7969.57834.95669,15%
Seden3002.8813721,82%
Sønder Nærå5805.2481381,79%
Årslev160353000,00%
Åsum3203.7902181,25%
Slægtsforskning i Åsum, Odense? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Åsum, Odense - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Åsum, Odense, Åsum genealogi, Åsum søgning, Åsum genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records