Ikke logget ind
Amt Oversigt / Maribo / Musse / Kirkebøger
Kirkebøger i Musse Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Bregninge3902.7000261,44%
Døllefjelde1602.37021161,62%
Engestofte1301.2843511,84%
Fjelde1701.3430271,48%
Godsted1201.30865858,12%
Herritslev3504.7335641,61%
Hunseby2604.076754841,62%
Kettinge3503.9736511,57%
Majbølle2003.50622881,96%
Maribo62012.5531042.5106,64%
Maribo landdistrikt20157040,64%
Musse1301.4195841,85%
Nysted5108.514272241,25%
Nysted landsogn80669000,00%
Radsted2004.372131261,04%
Sakskøbing50010.173313431,69%
Sakskøbing landsogn801.4461360,07%
Sankt Birgitta Kirke40623090,00%
Slemminge2503.31494291,75%
Toreby4908.184101661,71%
Tårs2703.75051731,31%
Vester Ulslev1904.17910401,26%
Vigsnæs1301.6737892,02%
Våbensted2603.086523021,94%
Øster Ulslev1802.55411681,84%
Slægtsforskning i Musse, Maribo? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Musse, Maribo - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Musse, Maribo, Musse genealogi, Musse søgning, Musse genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records