Ikke logget ind
Amt Oversigt / Maribo / Falsters Sønder / Kirkebøger
Kirkebøger i Falsters Sønder Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Falkerslev1803.17491072,80%
Gedesby2203.9971565.5206,68%
Hellig Kors50464034,96%
Horbelev2104.5994951,77%
Horreby1601.87902285,73%
Idestrup2346.1143.11015.90722,81%
Karleby1402.1482371,72%
Nykøbing Falster137026.331376.5044,14%
Nørre Ørslev1602.6199981,44%
Skelby1402.532101.01511,11%
Systofte2002.526126345,19%
Sønder Alslev1101.730151,09%
Sønder Kirkeby1302.12501663,61%
Væggerløse1905.3133315.01918,05%
Åstrup2203.849202.51719,31%
Slægtsforskning i Falsters Sønder, Maribo? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Falsters Sønder, Maribo - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Falsters Sønder, Maribo, Falsters Sønder genealogi, Falsters Sønder søgning, Falsters Sønder genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records