Ikke logget ind
Amt Oversigt / København / Smørum / Kirkebøger
Kirkebøger i Smørum Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Avedøre111437125100,00%
Ballerup6507.777114.3402,80%
Brøndbyvester5106.22921.1115,42%
Brøndbyøster2804.66566314,65%
Glostrup97216.1143.70413.9976,39%
Herstedvester1903.5994075.19712,81%
Herstedøster1713.626176523,08%
Høje Tåstrup3707.33021651,14%
Ishøj3305.055453822,18%
Ledøje2102.8630201,38%
Måløv1601.1062512,99%
Sengeløse2606.06331020,98%
Skovlunde104602123,91%
Smørum2003.6212411,04%
Torslunde2103.2290411,44%
Tåstrup Nykirke811.94037933,66%
Vallensbæk1813.114894252,31%
Vridsløselille1112930100,00%
Værløse3807.5651961.6374,21%
Slægtsforskning i Smørum, København? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Smørum, København - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Smørum, København, Smørum genealogi, Smørum søgning, Smørum genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records