Ikke logget ind
Amt Oversigt / Frederiksborg / Holbo / Kirkebøger
Kirkebøger i Holbo Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Annisse1801.9371.72813.9543,25%
Blistrup1602.855212.30613,08%
Esbønderup2906.23533912,57%
Gilleleje1502.675231.36710,64%
Græsted2806.744113431,79%
Helsinge2004.81276271,98%
Mårum1903.59922.92825,53%
Nødebo1802.43715117,42%
Ramløse1803.04975135,10%
Søborg1202.383198757,76%
Tibirke1502.3621553,87%
Valby1202.4370271,24%
Vejby1903.61961.64714,64%
Slægtsforskning i Holbo, Frederiksborg? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Holbo, Frederiksborg - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Holbo, Frederiksborg, Holbo genealogi, Holbo søgning, Holbo genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records