Ikke logget ind
Amt Oversigt / Århus / Vester Lisbjerg / Kirkebøger
Kirkebøger i Vester Lisbjerg Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Elev1801.5930201,43%
Elsted2502.8521231,12%
Grundfør2003.1303761,04%
Lisbjerg1902.25672.39527,53%
Skejby1001.24513281,52%
Spørring1101.64721423,01%
Søften1923.1441.6848.66712,13%
Trige2604.01911011,51%
Ølsted1201.93891.38337,61%
Slægtsforskning i Vester Lisbjerg, Århus? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Vester Lisbjerg, Århus - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Vester Lisbjerg, Århus, Vester Lisbjerg genealogi, Vester Lisbjerg søgning, Vester Lisbjerg genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records