Ikke logget ind
Amt Oversigt / Viborg / Nørre / Kirkebøger
Kirkebøger i Nørre Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Grinderslev2804.5031343.00219,25%
Grønning1601.9651031.72120,46%
Jebjerg2803.62371.6612,50%
Junget1903.19631.32719,08%
Lyby2002.208171.42117,74%
Rybjerg100000,00%
Rødding-Krejbjerg Valgmenighed50747000,00%
Selde2903.36431.73615,66%
Thise1501.78961.23517,76%
Torum1501.836101.38115,88%
Slægtsforskning i Nørre, Viborg? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Nørre, Viborg - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Nørre, Viborg, Nørre genealogi, Nørre søgning, Nørre genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records