Ikke logget ind
Amt Oversigt / Vejle / Nørvang / Kirkebøger
Kirkebøger i Nørvang Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Blåhøj1101.46151.37520,74%
Brande5408.0142114.25538,62%
Den Biskoppelig - Methodistiske Menighed I Enkelund, Tyregod1019000,00%
Den Biskoppelig - Methodistiske Menighed I Give611592073100,00%
Filskov1001.0548933,98%
Give4807.4383613.97649,94%
Givskud2702.88511332,23%
Grejs3805.41771.90410,59%
Hornstrup3214.952623592,44%
Hvejsel3306.137149504,03%
Langskov2502.60114832,09%
Mosaisk Trossamfund I Vejle1011000,00%
Ringive3303.86744171,89%
Sankt Johannes801.819290214,02%
Sankt Nicolai86016.2772112.20215,12%
Sindbjerg2903.11142.73618,57%
Sønder Omme3604.871865.73830,05%
Thyregod2504.01855344,54%
Uldum2202.64411381,95%
Vejle93014.840733.31726,53%
Vejle Baptistmenighed1018000,00%
Vejle Biskoppelig Methodistmenighed40393000,00%
Vejle Valgmenighed30130000,00%
Vester1301.2642811,69%
Vindelev2502.1370680,94%
Vor Frelsers41010.023228.17216,57%
Øster Nykirke2403.784204092,30%
Øster Snede2604.96812521,49%
Slægtsforskning i Nørvang, Vejle? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Nørvang, Vejle - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Nørvang, Vejle, Nørvang genealogi, Nørvang søgning, Nørvang genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records