Ikke logget ind
Amt Oversigt / Vejle / Nørre Tyrstrup / Kirkebøger
Kirkebøger i Nørre Tyrstrup Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Dalby2002.27771.03419,45%
Hejls2805.63261.0366,52%
Sønder Bjert3417.9961543.4648,17%
Sønder Stenderup2414.119173541,04%
Taps2904.92861.33012,29%
Vejstrup2805.14329205,51%
Vonsild3206.117192.64010,92%
Ødis3507.713251.67513,00%
Slægtsforskning i Nørre Tyrstrup, Vejle? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Nørre Tyrstrup, Vejle - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Nørre Tyrstrup, Vejle, Nørre Tyrstrup genealogi, Nørre Tyrstrup søgning, Nørre Tyrstrup genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records