Ikke logget ind
Amt Oversigt / Vejle / Holmans / Kirkebøger
Kirkebøger i Holmans Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Gauerslund3708.041293.8064,86%
Gårslev2604.32016862,82%
Mølholm101710759100,00%
Pjedsted1501.94004275,44%
Skærup2303.04203821,34%
Smidstrup3605.428141.9436,75%
Vinding3503.95095.32334,49%
Slægtsforskning i Holmans, Vejle? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Holmans, Vejle - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Holmans, Vejle, Holmans genealogi, Holmans søgning, Holmans genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records