Ikke logget ind
Amt Oversigt / Vejle / Hatting / Kirkebøger
Kirkebøger i Hatting Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Daugård2804.02525095,32%
Engum3005.77506813,12%
Hatting3705.20699126,54%
Hedensted2905.56765272,98%
Korning2903.22223702,62%
Løsning2704.46508852,03%
Stenderup1902.39804084,37%
Store Dalby11086291724,17%
Torsted2302.21512194,16%
Tyrsted2203.43422512,08%
Ølsted1802.23601963,43%
Slægtsforskning i Hatting, Vejle? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Hatting, Vejle - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Hatting, Vejle, Hatting genealogi, Hatting søgning, Hatting genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records