Ikke logget ind
Amt Oversigt / Vejle / Elbo / Kirkebøger
Kirkebøger i Elbo Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Bredstrup2101.9291466610,66%
Den Reformerte Menighed i Fredericia50875020,00%
Den Romersk - Katolske Menighed i Fredericia2018716460,00%
Erritsø2503.638111.32911,66%
Fredericia Christian4080811.24240,47%
Fredericia købstad6006.626020,08%
Fredericia Michaelis93020.266233.7493,79%
Fredericia Trinitatis89020.8144508.5084,86%
Mosaisk Trossamfund I Fredericia1026000,00%
Taulov4404.624294.95621,48%
Ullerup1028000,00%
Vejlby1402.044176010,55%
Slægtsforskning i Elbo, Vejle? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Elbo, Vejle - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Elbo, Vejle, Elbo genealogi, Elbo søgning, Elbo genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records