Ikke logget ind
Amt Oversigt / Tønder / Slogs / Kirkebøger
Kirkebøger i Slogs Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Burkal69112.5382685.3606,65%
Bylderup72013.29367.9552,84%
Hostrup5608.8191630,79%
Højst4207.73232841,42%
Ravsted5408.2711210,24%
Tinglev67011.94711.0361,49%
Slægtsforskning i Slogs, Tønder? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Slogs, Tønder - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Slogs, Tønder, Slogs genealogi, Slogs søgning, Slogs genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records