Ikke logget ind
Amt Oversigt / Tønder / Hviding / Kirkebøger
Kirkebøger i Hviding Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Arrild3005.485899293,00%
Brøns2504.0071986,29%
Hviding2703.3131.1155.89111,13%
Højrup4806.2750220,59%
Rejsby4315.4961248701,12%
Roager3104.1783230,48%
Skærbæk78012.47007381,86%
Spandet2603.513172721,66%
Vodder3504.94254922,27%
Slægtsforskning i Hviding, Tønder? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Hviding, Tønder - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Hviding, Tønder, Hviding genealogi, Hviding søgning, Hviding genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records