Ikke logget ind
Amt Oversigt / Thisted / Morsø Nørre / Kirkebøger
Kirkebøger i Morsø Nørre Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Alsted2422.2471.17515.30069,16%
Bjergby2002.10572.76034,81%
Dragstrup1902.639661.68917,64%
Ejerslev1902.43342.03131,35%
Erslev2202.4741544.59244,11%
Flade2102.93753.60133,87%
Galtrup2003.10532.54925,40%
Jørsby12090251.02935,16%
Sejerslev2322.9971.08211.22562,00%
Skallerup1601.200111.50533,14%
Solbjerg1803.457192.84028,21%
Sundby1702.55442.41836,33%
Sønder Dråby1501.94691.77733,05%
Tødsø1802.7411.26710.72838,64%
Øster Jølby1301.0493352.29234,09%
Slægtsforskning i Morsø Nørre, Thisted? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Morsø Nørre, Thisted - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Morsø Nørre, Thisted, Morsø Nørre genealogi, Morsø Nørre søgning, Morsø Nørre genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records