Ikke logget ind
Amt Oversigt / Thisted / Hassing / Kirkebøger
Kirkebøger i Hassing Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Bedsted3474.7555.88333.53766,01%
Grurup2131.7941.4678.89246,59%
Harring1901.76391.60329,43%
Hassing2201.39242.74056,14%
Hvidbjerg Vesten Å2453.0543.76618.39058,72%
Hørdum2313.3131.63416.03474,66%
Hørsted11082921.34949,92%
Lodbjerg110626080356,28%
Skyum2002.396683.54433,80%
Snedsted3205.14356712.91853,34%
Stagstrup2003.434185.68539,90%
Sønderhå1321.7892.25816.94962,10%
Villerslev2102.35294.31863,56%
Visby1911.9172953.09323,99%
Ørum1601.57812.35543,37%
Slægtsforskning i Hassing, Thisted? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Hassing, Thisted - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Hassing, Thisted, Hassing genealogi, Hassing søgning, Hassing genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records