Ikke logget ind
Amt Oversigt / Århus / Framlev / Kirkebøger
Kirkebøger i Framlev Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Borum2503.14035697,76%
Framlev3205.113206685,58%
Galten2603.30664.53741,76%
Harlev2904.237184794,24%
Sjelle2003.9882260,88%
Skivholme2002.828152.79525,73%
Skovby1001.5301371,05%
Skørring1502.74722340,99%
Stjær2002.25811291,19%
Storring2503.39473502,96%
Slægtsforskning i Framlev, Århus? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Framlev, Århus - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Framlev, Århus, Framlev genealogi, Framlev søgning, Framlev genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records