Ikke logget ind
Amt Oversigt / Ålborg / Slet / Kirkebøger
Kirkebøger i Slet Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Bjørnsholm2514.1693.55718.71040,80%
Farstrup3234.2701.5247.14412,09%
Gundersted1301.311131.07328,14%
Kornum2402.9643696912,18%
Lundby1601.75625294,58%
Løgsted2602.934302.28928,55%
Løgstør4406.0451966.09321,85%
Malle1801.578372.89549,16%
Næsborg3304.40011.22912,59%
Oudrup2102.299075010,82%
Ranum1101.22413.35167,08%
Sebber2102.77434143,86%
Skarp Salling3503.22291.33815,53%
Store Ajstrup1301.13711.90827,72%
Vilsted2102.759123.82637,85%
Vindblæs1902.27031.25921,13%
Slægtsforskning i Slet, Ålborg? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Slet, Ålborg - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Slet, Ålborg, Slet genealogi, Slet søgning, Slet genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records