Ikke logget ind
BEMÆRK: Der er i øjeblikket lukket for indtastning. Systemet kører på kopi-databasen, da den rigtige database er igang med oprydning.
Amt Oversigt / Roskilde / Tune / Kirkebøger
Kirkebøger i Tune Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Greve1603.22268.72753,81%
Havdrup2102.9813664.22812,05%
Jersie1201.918997172,93%
Karlslunde1703.917146701,51%
Karlstrup1302.1030301,56%
Kildebrønde2002.98924.99535,25%
Kirke Skensved1311.48610511,79%
Methodist: Vindinge/karlslunde 1026000,00%
Reerslev1502.6660590,79%
Snoldelev1803.15131.07110,24%
Solrød1402.12211511,78%
Tune1902.55112541,83%
Vindinge1902.63805385,53%
Slægtsforskning i Tune, Roskilde? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Tune, Roskilde - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske herred, herred oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Tune, Roskilde, Tune genealogi, Tune søgning, Tune genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records