Ikke logget ind
Amt Oversigt / Århus / Kirkebøger
Kirkebøger i Århus amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Framlev10221032.366456.0326,19%
Hads143712555.46919.77595.36413,57%
Hasle105776130.0604.44153.9218,05%
Ning122781350.66617.26084.24611,98%
Sabro8170126.001522.6893,50%
Vester Lisbjerg9159221.7881.4678.1393,34%
Slægtsforskning i Århus? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Århus - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske amter, amt oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Århus, Århus genealogi, Århus søgning, Århus genealogisk forskning