Ikke logget ind
Amt Oversigt / Århus / Kirkebøger
Kirkebøger i Århus amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Framlev10222032.5417710.07110,23%
Hads143723355.50727.816140.35018,64%
Hasle105829130.3336.85586.68112,09%
Ning122821950.44820.125100.85413,97%
Sabro8170126.001807.4705,68%
Vester Lisbjerg9160221.8241.72012.8617,99%
Slægtsforskning i Århus? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Århus - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske amter, amt oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Århus, Århus genealogi, Århus søgning, Århus genealogisk forskning