Ikke logget ind
Amt Oversigt / Århus / Kirkebøger
Kirkebøger i Århus amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Framlev10222132.5418810.66410,63%
Hads143774755.86339.023197.71823,96%
Hasle1058521130.55811.586114.31814,24%
Ning122931951.11420.808106.66615,31%
Sabro8170126.0011198.1876,19%
Vester Lisbjerg9160321.8242.14314.9069,21%
Slægtsforskning i Århus? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Århus - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske amter, amt oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Århus, Århus genealogi, Århus søgning, Århus genealogisk forskning