Ikke logget ind
Amt Oversigt/Århus/Kirkebøger
Kirkebøger i Århus Amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede NavneKomplet indtastet
Framlev10168028.708184.2385,83%
Hads14288349.4552.0418.6752,35%
Hasle104851125.5851.30621.7713,65%
Ning12213544.1984.90426.6233,80%
Sabro8132123.535251.8882,80%
Vester Lisbjerg9130120.1561.1435.9701,33%
Slægtsforskning i Århus? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Århus - Det hele er her Århus, Århus genealogi, Århus søgning, Århus genealogisk forskning