Ikke logget ind
Amt Oversigt / Thisted / Kirkebøger
Kirkebøger i Thisted amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Hassing153061936.13515.981125.96247,58%
Hillerslev13260934.5466.11974.93852,56%
Hundborg13303444.6962.71685.31745,50%
Morsø Nørre15277434.7864.14466.25637,38%
Morsø Sønder18368350.5794.73075.85733,53%
Refs133051542.41722.112154.98746,90%
Vester Han123023438.11220.336123.00345,25%
Slægtsforskning i Thisted? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Thisted - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske amter, amt oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Thisted, Thisted genealogi, Thisted søgning, Thisted genealogisk forskning