Ikke logget ind
Amt Oversigt / Thisted / Kirkebøger
Kirkebøger i Thisted amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Hassing152751934.73315.924124.64248,11%
Hillerslev13241933.6546.11862.51045,49%
Hundborg13278443.0312.67481.51645,78%
Morsø Nørre15242433.0442.76628.5419,40%
Morsø Sønder18325348.7394.69930.50210,81%
Refs132761340.80118.133138.10337,82%
Vester Han122763336.69419.531101.43731,39%
Slægtsforskning i Thisted? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Thisted - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske amter, amt oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Thisted, Thisted genealogi, Thisted søgning, Thisted genealogisk forskning