Ikke logget ind
Amt Oversigt / Thisted / Kirkebøger
Kirkebøger i Thisted amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Hassing153061936.13515.970125.53845,97%
Hillerslev13260934.5466.11862.94844,07%
Hundborg13303444.6532.68381.59343,57%
Morsø Nørre15277434.7862.91041.56919,55%
Morsø Sønder18368350.5794.70544.85917,75%
Refs133051442.41719.022143.22237,78%
Vester Han123023438.07220.324122.56345,18%
Slægtsforskning i Thisted? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Thisted - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske amter, amt oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Thisted, Thisted genealogi, Thisted søgning, Thisted genealogisk forskning