Ikke logget ind
Amt Oversigt / Thisted / Kirkebøger
Kirkebøger i Thisted amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Hassing153061936.13515.981136.63055,77%
Hillerslev13260934.5466.12875.01652,58%
Hundborg13304444.6192.983100.61352,66%
Morsø Nørre15277434.7864.14666.54437,63%
Morsø Sønder18368350.5795.14589.49939,99%
Refs133051842.41723.418170.08552,37%
Vester Han123033438.13820.337123.02545,21%
Slægtsforskning i Thisted? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Thisted - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske amter, amt oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Thisted, Thisted genealogi, Thisted søgning, Thisted genealogisk forskning