Ikke logget ind
Amt Oversigt/Thisted/Kirkebøger
Kirkebøger i Thisted Amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede NavneKomplet indtastet
Hassing152481933.38315.890111.12638,55%
Hillerslev13227133.1851.55614.7037,89%
Hundborg13226338.9781.22069.42242,71%
Morsø Nørre15224431.7192.73918.3866,60%
Morsø Sønder18276343.6424.62818.3926,36%
Refs132731142.17714.309113.89131,26%
Vester Han12270536.8142.91613.8464,73%
Slægtsforskning i Thisted? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Thisted - Det hele er her Thisted, Thisted genealogi, Thisted søgning, Thisted genealogisk forskning