Ikke logget ind
Amt Oversigt/Thisted/Kirkebøger
Kirkebøger i Thisted Amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede NavneKomplet indtastet
Hassing152481933.38315.898111.19438,64%
Hillerslev13226133.0591.56720.22213,77%
Hundborg13226338.9781.22470.04443,39%
Morsø Nørre15224431.7192.75527.6699,19%
Morsø Sønder18276343.6424.65519.6236,90%
Refs132731142.17714.309113.91331,34%
Vester Han122701136.8147.63134.6238,35%
Slægtsforskning i Thisted? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Thisted - Det hele er her Thisted, Thisted genealogi, Thisted søgning, Thisted genealogisk forskning