Ikke logget ind
Amt Oversigt / Thisted / Kirkebøger
Kirkebøger i Thisted amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Hassing152741934.72015.903119.97644,12%
Hillerslev13242133.6401.58341.22241,15%
Hundborg13270442.5952.43377.54643,93%
Morsø Nørre15242533.0442.76628.2219,47%
Morsø Sønder18325348.7394.69524.4048,09%
Refs132761140.80115.591129.70535,17%
Vester Han122763136.69417.67479.99717,94%
Slægtsforskning i Thisted? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Thisted - Det hele er her Thisted, Thisted genealogi, Thisted søgning, Thisted genealogisk forskning