Ikke logget ind
Amt Oversigt / Thisted / Kirkebøger
Kirkebøger i Thisted amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Hassing152741934.72015.906121.45745,49%
Hillerslev13240433.6403.81653.34345,35%
Hundborg13270442.5952.66880.21146,32%
Morsø Nørre15242433.0442.76628.3049,55%
Morsø Sønder18325348.7394.69724.8298,23%
Refs132761340.80117.988137.23637,30%
Vester Han122763336.69419.21599.93531,28%
Slægtsforskning i Thisted? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Thisted - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske amter, amt oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Thisted, Thisted genealogi, Thisted søgning, Thisted genealogisk forskning