Ikke logget ind
Amt Oversigt / Præstø / Kirkebøger
Kirkebøger i Præstø amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Bjæverskov142821648.3325.82378.50735,48%
Bårse16397081.6324.139123.70538,07%
Fakse12269150.6741.47365.46332,12%
Hammer12306651.69329487.68442,07%
Mønbo11284656.1233.61568.32930,77%
Stevns132492642.45919.806158.33158,70%
Tybjerg16328254.2593.04576.93034,28%
Slægtsforskning i Præstø? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Præstø - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske amter, amt oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Præstø, Præstø genealogi, Præstø søgning, Præstø genealogisk forskning