Ikke logget ind
Amt Oversigt/Præstø/Kirkebøger
Kirkebøger i Præstø Amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede NavneKomplet indtastet
Bjæverskov142721647.8305.81668.80929,59%
Bårse16373079.9263.76926.6773,04%
Fakse12251149.48584643.83720,12%
Hammer12297651.40924518.3706,71%
Mønbo11259455.7021.84311.1002,04%
Stevns132472642.39719.794153.60755,26%
Tybjerg16323254.1462.33715.1783,01%
Slægtsforskning i Præstø? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Præstø - Det hele er her Præstø, Præstø genealogi, Præstø søgning, Præstø genealogisk forskning