Ikke logget ind
Amt Oversigt / Præstø / Kirkebøger
Kirkebøger i Præstø amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Bjæverskov142741648.1785.81969.15929,19%
Bårse16375080.0273.90734.2685,47%
Fakse12259250.1221.02357.34327,40%
Hammer12300651.95326822.67510,36%
Mønbo11259455.7022.44415.7863,74%
Stevns132472642.39719.802155.92755,98%
Tybjerg16323254.0762.50040.18717,15%
Slægtsforskning i Præstø? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Præstø - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske amter, amt oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Præstø, Præstø genealogi, Præstø søgning, Præstø genealogisk forskning