Ikke logget ind
Amt Oversigt / Præstø / Kirkebøger
Kirkebøger i Præstø Amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede NavneKomplet indtastet
Bjæverskov142721847.8305.81968.96629,61%
Bårse16373279.9263.78630.3304,36%
Fakse12258249.78185053.74526,44%
Hammer12297851.40925620.9848,22%
Mønbo11259455.7021.97911.6682,12%
Stevns132473042.39719.794155.10355,73%
Tybjerg16323454.1462.37131.29111,60%
Slægtsforskning i Præstø? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Præstø - Det hele er her Præstø, Præstø genealogi, Præstø søgning, Præstø genealogisk forskning