Ikke logget ind
Amt Oversigt / Præstø / Kirkebøger
Kirkebøger i Præstø amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Bjæverskov143421653.3775.82879.60630,98%
Bårse16465087.3524.320125.59234,81%
Fakse12304152.9061.54766.96330,78%
Hammer12338653.77729798.11544,55%
Mønbo11304857.2794.05280.15133,36%
Stevns132842645.68719.948168.20356,34%
Tybjerg16390357.5093.95083.34233,48%
Slægtsforskning i Præstø? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Præstø - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske amter, amt oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Præstø, Præstø genealogi, Præstø søgning, Præstø genealogisk forskning