Ikke logget ind
Amt Oversigt/Præstø/Kirkebøger
Kirkebøger i Præstø Amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede NavneKomplet indtastet
Bjæverskov142661546.8865.77436.0248,72%
Bårse16373080.0582.67718.5752,04%
Fakse12247149.38083714.8563,94%
Hammer12301652.32125317.8746,49%
Mønbo11257455.4751.82310.9642,06%
Stevns132462642.12519.787133.21744,97%
Tybjerg16324255.1451063.9341,26%
Slægtsforskning i Præstø? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Præstø - Det hele er her Præstø, Præstø genealogi, Præstø søgning, Præstø genealogisk forskning