Ikke logget ind
Amt Oversigt / Præstø / Kirkebøger
Kirkebøger i Præstø Amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede NavneKomplet indtastet
Bjæverskov142721647.8305.81968.98529,28%
Bårse16373079.9263.80231.7855,01%
Fakse12258249.78184954.57827,03%
Hammer12297651.40925622.2518,98%
Mønbo11259455.7021.98012.3522,62%
Stevns132472642.39719.794155.33156,13%
Tybjerg16323254.1462.37235.22214,34%
Slægtsforskning i Præstø? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Præstø - Det hele er her Præstø, Præstø genealogi, Præstø søgning, Præstø genealogisk forskning