Ikke logget ind
Amt Oversigt/Præstø/Kirkebøger
Kirkebøger i Præstø Amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede NavneKomplet indtastet
Bjæverskov142651546.7605.81636.2038,75%
Bårse16372079.8292.84419.5922,11%
Fakse12246149.22483714.8573,90%
Hammer12297650.97222917.8456,55%
Mønbo11254454.8501.83111.0592,08%
Stevns132462642.12519.792133.33544,88%
Tybjerg16322254.9651324.7861,61%
Slægtsforskning i Præstø? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Præstø - Det hele er her Præstø, Præstø genealogi, Præstø søgning, Præstø genealogisk forskning