Ikke logget ind
Amt Oversigt / Præstø / Kirkebøger
Kirkebøger i Præstø amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Bjæverskov142741648.1785.81969.15029,18%
Bårse16375080.0273.90533.8695,37%
Fakse12260250.12285355.09827,01%
Hammer12300651.95326822.66610,35%
Mønbo11259455.7022.11914.0433,18%
Stevns132472642.39719.802155.87655,96%
Tybjerg16323254.0762.37839.53217,11%
Slægtsforskning i Præstø? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Præstø - Det hele er her Præstø, Præstø genealogi, Præstø søgning, Præstø genealogisk forskning