Ikke logget ind
Amt Oversigt/Præstø/Kirkebøger
Kirkebøger i Præstø Amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede NavneKomplet indtastet
Bjæverskov142661546.8865.77435.8388,66%
Bårse16374080.1542.66118.0832,03%
Fakse12247149.54283714.1243,68%
Hammer12286659.11225117.8315,29%
Mønbo11257455.4751.81810.5731,81%
Stevns132462642.12519.787129.96143,72%
Tybjerg16324260.9551113.9521,23%
Slægtsforskning i Præstø? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Præstø - Det hele er her Præstø, Præstø genealogi, Præstø søgning, Præstø genealogisk forskning