Ikke logget ind
Amt Oversigt/Præstø/Kirkebøger
Kirkebøger i Præstø Amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede NavneKomplet indtastet
Bjæverskov142721547.8305.81759.36523,35%
Bårse16373079.9263.72124.0622,56%
Fakse12251149.48584618.0765,92%
Hammer12298651.40924418.0526,59%
Mønbo11259455.7021.83511.0672,04%
Stevns132472642.39719.792144.65850,82%
Tybjerg16323254.1461.05911.2832,86%
Slægtsforskning i Præstø? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Præstø - Det hele er her Præstø, Præstø genealogi, Præstø søgning, Præstø genealogisk forskning