Ikke logget ind
Amt Oversigt/Præstø/Kirkebøger
Kirkebøger i Præstø Amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede NavneKomplet indtastet
Bjæverskov142661546.8865.81636.2078,74%
Bårse16373080.1402.80019.4462,07%
Fakse12247149.38083714.8563,90%
Hammer12301652.32125517.9886,52%
Mønbo11257455.4751.82910.9822,07%
Stevns132462642.12519.787133.21444,86%
Tybjerg16324255.1451063.9631,32%
Slægtsforskning i Præstø? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Præstø - Det hele er her Præstø, Præstø genealogi, Præstø søgning, Præstø genealogisk forskning