Ikke logget ind
Amt Oversigt / Præstø / Kirkebøger
Kirkebøger i Præstø amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Bjæverskov142821648.3325.82778.53435,59%
Bårse16397081.6324.272124.91338,23%
Fakse12269150.6741.51766.77232,51%
Hammer12306651.69329689.82142,71%
Mønbo11284656.1233.70768.68530,84%
Stevns132542643.32719.894159.00957,11%
Tybjerg16328254.2593.04477.43534,52%
Slægtsforskning i Præstø? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Præstø - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske amter, amt oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Præstø, Præstø genealogi, Præstø søgning, Præstø genealogisk forskning