Ikke logget ind
Amt Oversigt / Præstø / Kirkebøger
Kirkebøger i Præstø amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Bjæverskov142821648.3325.82278.43135,43%
Bårse16397081.6323.974122.07637,97%
Fakse12269250.6741.46865.15932,01%
Hammer12301651.69327684.62039,83%
Mønbo11284656.1233.53667.87030,75%
Stevns132492642.45919.802158.45557,61%
Tybjerg16328254.2582.88975.32533,68%
Slægtsforskning i Præstø? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Præstø - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske amter, amt oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Præstø, Præstø genealogi, Præstø søgning, Præstø genealogisk forskning