Ikke logget ind
Amt Oversigt / Præstø / Kirkebøger
Kirkebøger i Præstø amt
 HerredAntal sognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede navneKomplet indtastet
Bjæverskov142751648.1835.82177.47334,65%
Bårse16381080.1233.928121.57238,92%
Fakse12263250.2431.43658.98927,93%
Hammer12301651.69427077.55838,00%
Mønbo11264655.9233.39431.93110,83%
Stevns132482642.43919.802158.41657,62%
Tybjerg16328254.2502.50368.62530,84%
Slægtsforskning i Præstø? Danish Family Search har det hele. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Præstø - Det hele er her slægtsforskning, slægtstræ, slægtsforskning danmark, min slægt, slægtstræsprogram, danske amter, amt oversigt, genealogisk forum, genealogisk forskning, genealogisk søgning, Præstø, Præstø genealogi, Præstø søgning, Præstø genealogisk forskning