Amt Oversigt/Ringkøbing/Ginding/Kirkebøger
Kirkebøger i Ginding Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede NavneKomplet indtastet
Ejsing2904.6064361,03%
Estvad2504.550081,23%
Grove60794182,52%
Haderup2604.23212880,88%
Hodsager3102.681001,07%
Ryde2702.842130,85%
Rønbjerg2102.3981201,56%
Sahl3806.47215471,52%
Sevel3505.857231661,24%
Slægtsforskning i Ginding, Ringkøbing? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Ginding, Ringkøbing - Det hele er her Ginding, Ringkøbing, Ginding genealogi, Ginding søgning, Ginding genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records