Amt Oversigt/Ringkøbing/Ginding/Kirkebøger
Kirkebøger i Ginding Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede NavneKomplet indtastet
Ejsing2904.6064251,00%
Estvad2504.550001,02%
Grove60794002,39%
Haderup2604.23212610,83%
Hodsager3102.681001,40%
Ryde2702.842130,88%
Rønbjerg2203.095161,55%
Sahl3906.71315341,44%
Sevel3505.857231341,24%
Slægtsforskning i Ginding, Ringkøbing? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Ginding, Ringkøbing - Det hele er her Ginding, Ringkøbing, Ginding genealogi, Ginding søgning, Ginding genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records