BEMÆRK: Indtastninger foretaget fra den 29 juni er blevet gemt i en korrupt database. Alle indtastnings projekter er derfor sat i bero imens vi prøver på at fikse den korrupte database. Vi beklager meget ulejligheden.
Amt Oversigt/Ringkøbing/Ginding/Kirkebøger
Kirkebøger i Ginding Herred
 SognAntal kirkebøgerAntal færdigindtastetAntal opslagIndtastede posterIndtastede NavneKomplet indtastet
Ejsing2904.6064250,00%
Estvad2504.550000,00%
Grove60794000,00%
Haderup2604.23212610,00%
Hodsager3102.681000,00%
Ryde2702.842130,00%
Rønbjerg2203.095000,00%
Sahl3906.71315340,00%
Sevel3505.857231340,00%
Slægtsforskning i Ginding, Ringkøbing? Så er dette den rette web side. Kirkebøger, Folketællinger, Søge maskine, Statistikker, Familie lister og kort over Ginding, Ringkøbing - Det hele er her Ginding, Ringkøbing, Ginding genealogi, Ginding søgning, Ginding genealogisk forskning, dansk genealogi, familie genealogi, family search, familysearch katalog, familysearch indexing, family search records